Hakkımızda

Türk Sınai Mülkiyet Değerleme, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş(TÜRKSMD), 2018 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile sınai mülkiyet ekosisteminin gelişmesine öncülük etmesi amacıyla Türk Patent ve Marka Kurumunun iştiraki olarak kurulmuştur.

Patent, faydalı model ve marka gibi maddi olmayan duran varlıkların değerlemesi ve ticarileştirilmesi ana ekseninde faaliyet gösteren TÜRKSMD, deneyimli ve alanında uzman kadrosuyla sınai mülkiyet kullanıcılarına kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Kurumsal

Vizyonumuz

Sınai mülkiyet değerlemesi kapsamında sunulan danışmanlık hizmetleri ile somut değere dönüştürülen sınai mülkiyet varlıklarının sayısını artırmak ve sınai mülkiyet haklarına ilişkin ihtiyaç duyulan hizmetler alanında öncülük etmektir.

Müşterilerimizin projelerini gerçekleştirmek üzere  ortaya koydukları fikirlerinin hak ettiği değeri bulmasına yardımcı oluyoruz.

Doğruluk, tarafsızlık ve etik ilkeler doğrultusunda görev yapan çalışanlarımız TÜRKSMD ailesinin birer üyesidir.

En büyük sermayemiz olan çalışanlarımıza sağlamış olduğumuz eğitim olanaklarıyla kendilerini geliştirmelerini destekleyerek, sunduğumuz hizmetlerin kalitesini daima daha iyiye ulaştırmak esastır. Sürekli gelişen organizasyon yapımızla müşterilerimize her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle değer üretmek temel ilkelerimizdendir.

Kurumsal
Misyonumuz

Sınai mülkiyet değerleme konusunda farkındalığı ve potansiyeli artırarak, ticarileşen sınai mülkiyet varlıklarının artmasına aracılık etmek ve sınai mülkiyet ekosisteminin gelişmesine katkı sağlayarak teknolojik gelişime destek olmaktır.

TURKSMD

Aradığınız çözüme en yakın olduğunuz nokta.

Fikrinize değer katmak için 0312 306 25 00

TÜRK PATENTHakkımızda
Bize Ulaşın

Telefon: (0312) 306 25 00

Adres: Hipodrom Caddesi No: 13/1
(06560) Yenimahalle / ANKARA

Bizi Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz

2024 © TÜRKSMD bir TÜRKPATENT iştirakidir.